15.februārī no 28 „ēnām”, kuras Jēkabpils pilsētas domē ieradās no Jēkabpils  un Salas novada skolām, septiņas vēlējās iepazīt  Domes priekšsēdētāja darbu. Citus interesēja sabiedrisko attiecību, dzimtsarakstu, tūrisma,  finanšu un ekonomikas speciālistu darbs. Savs „ēnotājs” bija  arī pašvaldības fotogrāfam.

Visus ēnotājus Leonīds Salcevičs uzrunāja Domes sēžu telpā un izstāstīja, kas ir pašvaldība, kādi pakalpojumi tai ir jānodrošina saviem iedzīvotājiem, kā tiek veidots budžets un plānota pilsētas attīstība nākotnē. Salcevičs izteica gandarījumu, ka katru gadu Domē ēnotāju kļūst aizvien vairāk.

Tas nozīmē, ka bērni un jaunieši savlaicīgi domā par savu nākotnes profesiju un apsver darba iespējas savā pilsētā.

 Sarunās ar savām septiņām ēnām Leonīdam Salcevičam nācās  atbildēt uz jautājumiem, kā viņš kļuvis  par domes priekšsēdētāju, kādas īpašības vajadzīgas mēram,  kā vērtē savas izredzes vēlēšanās. Jēkabpils pamatskolas 4.klases skolnieks atklāja, ka dienās grib kļūt par politiķi, jo, viņaprāt, tā ir cienījama un godājama profesija, kura tiek labi atalgota.  Salcevičs uzsvēra, ka par politiķi un mēru nekur nemāca, par to ir jākļūst smagā darbā, uzņemoties lielu atbildību un krājot pieredzi. Kopumā „ēnas” atzina, ka viņiem patīk viss, kas pilsētā notiek, tikai gribētos ātrākus tempus. Salceviču gandarīja bērnu un jauniešu atzinums, ka pilsētu veidojam visi kopā un ka katram ir ļoti jāsaudzē tas, kas ir uzbūvēts, izveidots un iekopts.  

Sazinies ar mums

Zvani:

+371 25465112

Raksti:

jekabpilsrp@gmail.com

Nosūti mums ziņu!

Jēkabpils reģionālās partijas biroja jaunā adrese - Pasta ielā 37, Jēkabpilī (ieeja no pagalma puses).

Biroja darba laiks:

trešdien no plkst. 14.00 līdz 18.00

JRP video kanāls

Mūsu cilvēki

Leonīds Salcevičs
Valdes priekšsēdētājs
Aleksandrs Deinis
Edgars Lamba
Māris Dimants
Silvija Dreimane
Jekaterina Grahoļska-Krjukovska
Elīna Serkova
Silga Stučka