18.februārī Jēkabpils sporta nama trenažieru zālē Brīvības ielā 2j norisinājās Jēkabpils pilsētas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus.

Jauniešu konkurencē svara kategorijā līdz 59 kg 1.vietu izcīnīja Edvards Darbinieks, svara kategorijā līdz 66 kg – Oļegs Bikovs, svara kategorijā līdz 74kg – Andrejs Kulikovs, bet svara kategorijā līdz 83 kg – 1.vieta Jānim Rahovam. Sievietēm spēcīgākās titulu izcīnīja Nataša Ņikitina. Vīriešu konkurencē 1.vietas izcīnīja Rolands Degro (svara kategorija līdz 74 kg), Juris Kampāns (svara kategorija līdz 93 kg), Nikolajs Kaminskis (svara kategorija līdz 105 kg) un Aleksandrs Zvezdenkovs.

Čempionātu organizēja Jēkabpils sporta centrs sadarbībā ar Latvijas pauerliftinga federāciju. Tā mērķis ir atlasīt izlases dalībniekus Latvijas čempionātam un veicināt iedzīvotāju piedalīšanos sacensībās.