14.martā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs bija saaicinājis Jēkabpils sporta nozares vadītājus un sporta aktīvistus, lai uzklausītu viņu domas par plānoto multifunkcionālo halli.

Salcevičs uzsvēra, ka šādu sportam un kultūras aktivitātēm izmantojamu celtni ir pieprasījuši daudzi jēkabpilieši un tās būvniecību gaida jau vairākus gadus. Plānotā jaunceltne izsaukusi viļņošanos – ieinteresētie iesaka, kādiem sporta veidiem un kultūras pasākumiem plānot zāles, bet r arī tādi, kas apšauba šādas būves nepieciešamību.

Salcevičs  iepazīstināja sanāksmes dalībniekus ar pašvaldības iedzīvotāju priekšlikumiem par ēkas plānošanu un pielietojamību. Visbiežāk iedzīvotāji kā nepieciešamus bija minējuši  florbola,  tenisa un  ledus laukumus un  boulinga un  sporta cīņu zāles. Sporta jomas speciālisti un aktīvisti ierosināja hallē paredzēt trīs  sporta zāles, kurās izvietojamas  sēdvietas 1000 skatītājiem un kuras vajadzības gadījumā ir ērti pārveidojamas un pielāgojamas citiem sabiedriskiem pasākumiem. Viņi uzskata, ka hallē jāizbūvē arī vairākas mazāka izmēra sporta zāles treniņiem, ledus laukumu, medicīnas bloks un relaksācijas zona, kā arī moderna konferenču zāle un administrācijas telpas.

 Jēkabpils multifunkcionālās halles būvniecībai no valsts budžeta ir piešķirti vairāk nekā 1,5 miljoni eiro. To plānots celts blakus Jēkabpils stadionam. Kopumā būves izmaksas rēķināmas 20 miljonu eiro apmērā.