14.martā Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs apmeklēja Jēkabpils Bērnu un jauniešu centru, kur pēc viņa ierosmes kopš 2016.gada oktobra tiek īstenota programma „FasTrack® Fundamentals”. To apgūst bērni vecumā no  trim līdz astoņiem gadiem un  interaktīvā veidā rod atbildes uz daudziem jautājumiem: kas ir migla, kā rodas viļņi un pērkons, kas ir tornado un kosmoss.

Ar interaktīvo tehnoloģiju un spēles palīdzību bērni uzzina pamatjautājumus  arī no citām zinātnēm un dzīves jomām – astronomijas, matemātikas, mākslas, ekonomikas, saskarsmes, literatūras, retorikas.

Programma ļauj iepazīt arī dažādas profesijas. Piemēram, bērns, iejūtoties pastnieka lomā, uz interaktīvās tāfeles sameklē norādīto adresi un virtuāli nogādā turp sūtījumu. Apgūstot programmu, bērni mācās socializācijas un sadarbības pamatus, iemanto ieradumu izzināt un sasniegt mērķi. Šīs prasmes būs ļoti noderīgas tālākajā izglītības ceļā.

Nodarbības programmas „FasTrack® Fundamentals” apguvei Bērnu un jauniešu centrā notiek vienu reizi nedēļā. Vecāku līdzmaksājums par nodarbību ir 4 eiro. Nodarbības vada Sarmīte Stikāne, Anda Ozoliņa-Krūmiņa un  Aiva Kozuliņa.

Sazinies ar mums

Zvani:

+371 25465112

Raksti:

jekabpilsrp@gmail.com

Nosūti mums ziņu!

Jēkabpils reģionālās partijas biroja jaunā adrese - Pasta ielā 37, Jēkabpilī (ieeja no pagalma puses).

Biroja darba laiks:

trešdien no plkst. 14.00 līdz 18.00

JRP video kanāls

Mūsu cilvēki

Leonīds Salcevičs
Valdes priekšsēdētājs
Aleksandrs Deinis
Edgars Lamba
Māris Dimants
Silvija Dreimane
Jekaterina Grahoļska-Krjukovska
Elīna Serkova
Silga Stučka