Jēkabpils reģionālā partijas (JRP) nodaļas ir iesniegušas deputātu kandidātu sarakstus Jēkabpils pilsētas, Jēkabpils, Krustpils, Pļaviņu un Salas novada domju vēlēšanām.  Kopumā no JRP sarakstiem par vietām pašvaldībās cīnīsies 75 kandidāti – 16 – Jēkabpilī, pa 18 – Pļaviņās un Krustpils novadā, 12 – Jēkabpils novadā un 11 – Salas novadā.

Visos piecos sarakstos līderi ir jau esošie pašvaldību vadītāji vai deputāti. Jēkabpils pilsētā ar pirmo numuru startē pašreizējais domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs, viņam seko deputāti Māris Dimants, Edgars Lamba un Aleksandrs Deinis. Tāpat kā iepiekšējās vēlēšanās, sarakstā ir arī mediķi Andris Blimhens un Agris Vītols, skolu dierktori Silvija Dreimane un Valdis Ozoliņš, SIA „Ldz Apsardze“ Krustpils grupas vadītājs Valerjans Strapcāns. Pirmo reizi vēlēšanās no JRP saraksta startēs Jēkabpils valsts ģimnāzijas direktora vietniece audzināšanas un ārpusstundu darbā Dace Druveniece un māksliniece, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra skolotāja Jekaterins Grahoļska-Krjukovska, SIA „Jēkabpils autobus parks“ un SIA „Jēkabpils pakalpojumi“  valdes priekšsēdētāji Jānisd Ščerbickis un Jānis Hauka, uzņēmēji Erlens Gadzāns un Roberts Grinšpons.

Jēkabpils novada sarakstā no pašreizējiem deputātiem ar pirmo numuru startē  deputāts Uldis Auzāns, bet ar ceturto  – Ināra Blumberga. Otrais  numurs atvēlēts Jēkabpils rajona mākslas skolas Zasas filiāles vadītājai Andai Svarānei, bet trešais – Z/S „Pūpoli“ pārvaldniekam Kasparam Štolniekam.

Pašvaldību vēlēšanās Krustpils novadā JRP startē pirmo reizi. Saraksta galvgalī ir Jēkabpils pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Serkova,  viņai seko AS „Augstsprieguma tīkls” Tehniskās ekspluatācijas departamenta Apakšstaciju dienesta 20. apakšstaciju grupas vadītājs Edmunds Leikučs un SIA „Jēkabpils autobusu parks“  vadītāja vietniece Aija Vetere.

 Pļaviņās ar pirmo numuru startē pašreizējā novada domes deputāte Silga Stučka, ar otro un trešo – deputāti Imants Siliņš un Ilona Lazda.

Salas novadā saraksta līderi ir pašreizējā sasaukuma domes deputāti Jānis Bite un Kārlis Deikovskis, kam ar trešais numuru seko Kristīne Kačanova.

Vairāk informācijas par visiem deputātu kandidātiem atrodams sadaļā  Pašvaldību vēlēšanas.