Dibinot Jēkabpils Reģionālās partijas Pļaviņu novada nodaļu, tajā apvienojās darbīgi cilvēki, kuriem joprojām ir svarīgi kopā domāt, risināt  dažādus jautājumus un aktīvi darboties. 2013. gada pavasarī tika nolemts, ka ir jāorganizē kopīgi pasākumi, kas saliedētu nodaļas biedrus un arī sniegtu kādu labumu novadam.

Tā tapa doma par to, ka ir jāsakārto pagrabiņš pie Sociālās aprūpes centra “Pļaviņas”. Vispirms tika nozāģēti krūmi, tad pievesta zeme un tad pagrabiņa slīpumā izveidota puķudobe. Par to, lai puķes tiktu pareizi sastādītas un koptas rūpējas Irēna Spūle- Vilcāne. Šī dobes veidošanas un puķu stādīšanas tradīcija turpinās ik gadu, un skaistais stādījums priecē gan pļaviņiešu, gan caurbraucēju acis visas vasaras garumā. Arī šogad tiek gaidīts siltāks laiks, lai kopā ar Sociālās aprūpes centra iemītniekiem un direktori Ņinu Maškovu  stādītu puķes.

Tā kā Pļaviņu novada nodaļas biedri ir aktīvi Lielās talkas atbalstītāji, tad vēl šajos gados tika sakoptas arī citas teritorijas Pļaviņu apkārtnē. Šis gads nav izņēmums. Nejaukie laika apstākļi nenobiedēja talciniekus, un 21. aprīlī tika iztīrīts dīķis pie Sociālās aprūpes centra “Pļaviņas”, kur īstu meistarību rādīja Jurijs Maškovs un Oksana Jakovļeva,  un Daugavas krasts aiz dambja. Darbs aiz dambja bija diezgan bīstams, bet  Ludmila Lencberga, Jānis Podnieks, Raimonds Spēks,  Gunta Žilde, Raimonds Spūls- Vilcāns, Ilonda Pujāte, Viktors Isaks to veiksmīgi paveica, strādājot “ciešā sakabē”.  22. aprīlī tika sakopti sporta un atpūtas bāzes “Mailes” Vietalvas pagastā tuvumā esošie Vesetas krasti,  bet 23. aprīlī Ilona Lazda un Iveta Krastiņa rūpīgi vāca atkritumus garāmbraucēju un makšķernieku  iecienītajā atpūtas vietā Daugavmalā iepretim Stukmaņiem Klintaines pagastā.     

Rudenī aktīvākie talkotāji dodas uz Gostiņu stadionu, lai palīdzētu savam partijas biedram Imantam Siliņam, kas ir Gostiņu stadiona pārzinis, - sagrābt lapas sporta laukuma teritorijā un apkārtnē.

Šie darbi dod gandarīju un ir lieliska iespēja parādīt, ka politisku ideju apvienoti cilvēki var veiksmīgi darboties ne tikai pirms vēlēšanām, bet darīt to regulāri. Jēkabpils Reģionālās partijas Pļaviņu novada nodaļas biedri ir darītāji.  Katrs individuāli un visi kopā dara vienu darbu – rūpējas par Pļaviņu novada attīstību.

Jēkabpils Reģionālās partijas Pļaviņu novada nodaļas vadītāja Silga Stučka