Auzans bildeUzskatu, ka lietderīgāk būtu veidot vienotu, spēcīgu reģionu ap Jēkabpils pilsētu, lai efektīvāk varētu pārstāvēt savas reģionālās intereses kopējā valsts attīstībā un lielajā politikā, -  savu izvēli startēt JĒKABPILS RTEĢIONĀLĀS PARTIJAS sarakstā komentē Jēkabpils novada deputāts Uldis Auzāns. Viņš stāsta, ka sarakstu sācis veidot 13.martā, uzrunājot vietējā sabiedrībā populārākos sava novada ļaudis, kas strādā dažādās nozarēs. Vairākiem no viņiem nācies izvēlēties, jo piedāvājumus izteikuši arī citu partiju pārstāvji.

Par JĒKABPILS RTEĢIONĀLO PARTIJU interese radusies vairāku iemeslu dēļ. Viens no galvenajiem – pamanījis, ka pilsētas pašvaldība ir gatava sadarboties ar reģiona novadiem sociālajā, izglītības, kultūras, sporta un citās jomās. Visiem kopā taču būtu lētāk uzturēt, piemēram, pašvaldības policiju.

Uldim Auzānam ir savs redzējums par novada attīstības prioritātēm un novadu un pilsētas sadarbības iespējām. Ievēlēšanas gadījumā Auzāns būtu gatavs uzņemties arī pašvaldības vadītāja amatu. 

Sazinies ar mums

Zvani:

+371 25465112

Raksti:

jekabpilsrp@gmail.com

Nosūti mums ziņu!

Jēkabpils reģionālās partijas biroja jaunā adrese - Pasta ielā 37, Jēkabpilī (ieeja no pagalma puses).

Biroja darba laiks:

otrdien un ceturtdien no plkst. 10:00 - 16:00