2., 3. un 4.augustā Jēkabpilī notiks labdarības akcija “Dzīvo vesels”, kuras laikā  noteiktam skaitam pensionāru, invalīdu un politiski represēto tiks sniegtas bezmaksas  konsultācijas un veiktas operācijas  locītavu slimību gadījumos.  

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs uzsvēra, ka pērn akcijai pieteikušies daudz iedzīvotāju gan no pilsētas, gan no apkārtējiem novadiem un palīdzību saņēmuši 326  pacienti. Tas rāda, ka labdarības projekts ir jāturpina jau kā tradīcija, jo tas ir ļoti nepieciešams iedzīvotājiem.

Akcijas laikā strādās 4 traumatologi -  Kaspars Ūdris, Aldis Šperliņš, Dmitrijs Kirejevs un Aigars Vugulis. Divu dienu laikā mediķu komanda varētu veikt ap 10 operācijām. Akcijā  piedalīsies arī pēdu aprūpes speciālisti.

Pašvaldība budžetā šogad akcijas norisei atvēlējusi 5000 eiro, neliela summa nodibinājuma “Jēkabpils slimnīcas atbalsta fonds” kontā atlikusi arī no pērn saziedotajiem līdzekļiem, tomēr tas būs nepietiekami, tādēļ arī šogad tiks izsludināta ziedojumu vākšana akcijai „Dzīvo vesels“.

Pieteikšanās labdarības akcijas „Dzīvo vesels”  konsultācijām tiks izsludināta jūnija sākumā. Sekojiet līdzi informācijai presē, kā arī  Jēkabpils pilsētas pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv