Jēkabpils reģionālā partija (JRP) patlaban veic biedru pārreģistrāciju, jaunu biedru uzņemšanu un gatavojas startam pašvaldību vēlēšanās. JRP Valdes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs uzsver, ka partija kopš dibināšanas 2012.gadā ir uzkrājusi pieredzi, uzlabojot ne tikai  lielu un mazu jēkabpiliešu dzīves kvalitāti daudzās jomās, bet iesakot savu redzējumu arī attīstībai  valsts līmenī. Šobrīd partija gatavojas startam kārtējās pašvaldību vēlēšanās – Mēs labi izprotam pašvaldības lomu jaunajos apstākļos pēc reģionālās reformas, jo partija bija pārstāvēta Krustpils, Jēkabpils, Salas un Pļaviņu novadu pašvaldībās. Mums joprojām šais novados ir aktīvi domubiedri, kuri nāk talkā ar saviem ieteikumiem, padomiem un savu redzējumu, kas visvairāk nepieciešams cilvēkiem ciematos un viensētās. Varu apgalvot, ka JRP deputātu kandidātu sarakstā būs sabiedrībā zināmi cilvēki, godprātīgi sava amata pratēji, kuri ir gatavi ne tikai uzklausīt pašvaldības iedzīvotāju problēmas, bet arī tās risināt, - apgalvo Leonīds Salcevičs.

    Statistika liecina, ka gadu no gada vēlēšanās piedalās aizvien mazāk vēlētāju. Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās Viesītē nobalsoja 55% no reģistrētajiem balsstiesīgajiem, Jēkabpilī, Krustpils un Salas novados – 45%, bet Jēkabpils novadā – tikai 40%.
Jēkabpils  reģionālā partija  aicina visus balsstiesīgos izmantot savas likumīgās tiesības un izraudzīties no partiju piedāvājuma sev tīkamākos deputātu kandidātus.

 

Sazinies ar mums

Zvani:

+371 25465112

Raksti:

jekabpilsrp@gmail.com

Nosūti mums ziņu!

Jēkabpils reģionālās partijas biroja jaunā adrese - Pasta ielā 37, Jēkabpilī (ieeja no pagalma puses).

Biroja darba laiks:

otrdien un ceturtdien no plkst. 10:00 - 16:00